libkimap - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Append
tr: Ekle

en: Capabilities
tr: Yetenekler

en: Close
tr: Kapat

en: Copy
tr: Kopyala

en: Create
tr: Oluştur

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Expunge
tr: Çıkar

en: Fetch
tr: Getir

en: GetQuota
tr: Kotayı Al

en: Id
tr: Kimlik

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
tr: Boşta

en: Job
tr: Görev

en: Connection to server lost.
tr: Sunucuya yapılan bağlantı koptu.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
tr: %1 başarısız oldu, sunucudan bozuk yanıt alındı.

en: %1 failed, server replied: %2
tr: %1 başarısız oldu, sunucunun yanıtı: %2

en: List
tr: Listele

en: ListRights
tr: Hakları Listele

en: Login
tr: Oturumu Aç

en: IMAP session in the wrong state for authentication
tr: IMAP oturumu kimlik denetimi için yanlış durumda

en: Capability
tr: Yetenek

en: StartTls
tr: TLS'yi Başlat

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
tr: STARTTLS sunucu tarafından desteklenmiyor, SSL/TLS kullanmayı deneyin.

en: Internal error, tried to login before encryption
tr: İç hata, şifreleme öncesi oturum açma denendi

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
tr: Oturum açma başarısız, düz oturum açma yöntemi sunucu tarafından devre dışı bırakılmış.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
tr: Oturum açma başarısız; %1 kimlik doğrulama yöntemi sunucu tarafından desteklenmiyor.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
tr: İstemci SASL kitaplığını başlatamadığından oturum açılamadı.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
tr: TLS antlaşması başarısız olduğundan oturum açılamadı.

en: SSL handshake failed.
tr: SSL el sıkışması başarısız.

en: Logout
tr: Oturumu Kapat

en: MetaDataJobBase
tr: Üst Veri İş Tabanı

en: Move
tr: Taşı

en: MyRights
tr: Haklarım

en: Namespace
tr: Ad Alanı

en: Rename
tr: Yeniden Adlandır

[ctx: Name of the search job]
en: Search
tr: Ara

[ctx: name of the select job]
en: Select
tr: Seç

en: SetMetaData
tr: Üst Veriyi Ayarla

en: SetQuota
tr: Kotayı Ayarla

[ctx: name of the status job]
en: Status
tr: Durum

en: Store
tr: Kaydet

en: Subscribe
tr: Abone Ol

en: Unsubscribe
tr: Abonelikten Çık
