libkimap5 - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Append
uk: Додати

en: Capabilities
uk: Можливості

en: Close
uk: Закрити

en: Copy
uk: Копіювати

en: Create
uk: Створити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Expunge
uk: Витерти

en: Fetch
uk: Отримати

en: Id
uk: Ід.

[ctx: name of the idle job]
en: Idle
uk: Простій

en: Job
uk: Завдання

en: Connection to server lost.
uk: З’єднання з сервером розірвано.

en: %1 failed, malformed reply from the server.
uk: Спроба виконання дії %1 завершилася невдало, некоректно сформована відповідь сервера.

en: %1 failed, server replied: %2
uk: Спроба виконання дії %1 завершилася невдало, відповідь сервера: %2

en: List
uk: Список

en: Login
uk: Увійти

en: IMAP session in the wrong state for authentication
uk: Сеанс IMAP перебуває у стані, непридатному для розпізнавання

en: Capability
uk: Можливість

en: STARTTLS is not supported by the server, try using SSL/TLS instead.
uk: Не сервері не передбачено підтримки STARTTLS, спробуйте скористатися SSL/TLS.

en: Internal error, tried to login before encryption
uk: Внутрішня помилка, спроба увійти до встановлення шифрування

en: Login failed, plain login is disabled by the server.
uk: Спроба реєстрації завершилася невдало, нешифровані паролі не приймаються сервером.

en: Login failed, authentication mode %1 is not supported by the server.
uk: Спроба реєстрації завершилася невдало, режим розпізнавання %1 не підтримується цим сервером.

en: Login failed, client cannot initialize the SASL library.
uk: Спроба реєстрації завершилася невдало, клієнтові не вдалося ініціалізувати бібліотеку SASL.

en: Login failed, TLS negotiation failed.
uk: Спроба реєстрації завершилася невдало, не вдалося встановити режим шифрування TLS.

en: SSL handshake failed.
uk: Помилка під час спроби встановлення з’єднання SSL.

en: Logout
uk: Вийти

en: Move
uk: Пересунути

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: Name of the search job]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: name of the select job]
en: Select
uk: Вибір

[ctx: name of the status job]
en: Status
uk: Стан

en: Store
uk: Зберегти

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Скасувати підписку
