kcmsamba - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Samba Status
ar: حالة سامبا

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
ar: جميع الحقوق محفوظة 2002-2020 وحدة تحكم المعلومات لكِيدِي من فريق سامبا

en: Harald Sitter
ar: هارالد سِتِر

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ar: المجلدات المشاركة بواسطة المستخدم

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
ar: المجلدات المشاركة المضمومة

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ar: لا توجد مجلدات مشاركة من قبل المستخدمين

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ar: لا توجد مجلدات مشاركة مضمومة بواسطة سامبا على هذا النظام

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ar: افتح خصائص المجلد لتغير إعدادات المشاركة
