kinfocenter - en to ast translation catalogue (14 entries)

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
ast: Almacenamientu masivu

[ctx: USB device class]
en: Printer
ast: Imprentadora

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
ast: Llinia direuta

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
ast: Ponte IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
ast: Teléfonu

en: Device
ast: Preséu

en: <b>Manufacturer:</b>
ast: <b>Fabricante:</b>

en: <b>Serial #:</b>
ast: <b>Númberu de serie:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
ast: <tr><td><i>Clas</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
ast: <tr><td><i>Soclas</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
ast: <tr><td><i>Protocolu</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ast: <tr><td><i>Versión d'USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
ast: <tr><td><i>Velocidá</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
ast: <tr><td><i>Canales</i></td><td>%1</td></tr>
