kinfocenter - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Energy Consumption Statistics
az: Enerji Istifadəsi Statistikası

en: This module lets you see energy information and statistics.
az: Bu modul sizə enerji sərfiyyatı məlumatlarına və statistikasına baxmağa imkan verir.

en: Battery
az: Batareya

en: Rechargeable
az: Yenidən dolduralabilən

en: Charge state
az: Doldurulma vəziyyəti

en: Current charge
az: Hazırkı doldurulma

en: Health
az: Vəziyyəti

en: Vendor
az: İstehsalçı

en: Model
az: Modeli

en: Serial Number
az: Seriya nömrəsi

en: Technology
az: Texnologiyası

en: Energy
az: Enerji

[ctx: current power draw from the battery in W]
en: Consumption
az: Enerji sərfiyyatı

[ctx: Watt]
en: W
az: Vatt

en: Voltage
az: Gərginlik

en: Remaining energy
az: Qalan enerji

[ctx: Watt-hours]
en: Wh
az: Vatt saat

en: Last full charge
az: Sonuncu tam dolma

en: Original charge capacity
az: Orijinal batareya tutumu

en: Environment
az: Mühit

en: Temperature
az: Temperatur

en: Not charging
az: Doldurulmur

en: Charging
az: Doldurulma

en: Discharging
az: Boşalma

en: Fully charged
az: Tam doldurulub

en: Lithium ion
az: Litium ion

en: Lithium polymer
az: Litium polimer

en: Lithium iron phosphate
az: Litium ion fosfat

en: Lead acid
az: Qurğuşun-turşu

en: Nickel cadmium
az: Nikel Kadmium

en: Nickel metal hydride
az: Nikel-metal hibrid

en: Unknown technology
az: Naməlum texnologiya

en: Last hour
az: Son saat

en: Last 2 hours
az: Son 2 saat

en: Last 12 hours
az: Son 12 saat

en: Last 24 hours
az: Son 24 saat

en: Last 48 hours
az: Son 48 saat

en: Last 7 days
az: Son 7 gün

[ctx: @info:status]
en: No energy information available on this system
az: Bu sistemdə enerji haqqında məlumatı yoxdur

en: Internal battery
az: Daxili batareya

en: UPS battery
az: UPS batareya

en: Monitor battery
az: Monitor batareyası

en: Mouse battery
az: Siçan batareyası

en: Keyboard battery
az: Klaviatura batareyası

en: PDA battery
az: Cib komputeri batareyası

en: Phone battery
az: Telefon batareyası

en: Unknown battery
az: Naməlum batareya

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1% (Charging)
az: %1% (Doldurulur)

[ctx: Shorthand for Watts]
en: W
az: Vatt

en: Charge Percentage
az: Dolma faizi

en: Energy Consumption
az: Enerji sərfiyyatı

en: Timespan
az: Vaxt aralığı

en: Timespan of data to display
az: Göstəriləcək verilənlərin vaxt aralığı

en: Refresh
az: Yeniləmək

en: This type of history is currently not available for this device.
az: Hazırda bu cihaz üçün bu xronoloji məlumat mövcud deyil.

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir
