kinfocenter - en to az translation catalogue (77 entries)

[ctx: Device Listing Whats This]
en: Shows all the devices that are currently listed.
az: Cari siyahıda verilən bütün cihazları göstərmək.

en: Devices
az: Cihazlar

en: Collapse All
az: Hamısını ixtisar etmək

en: Expand All
az: Hamısını açmaq

en: Show All Devices
az: Bütün cihazları göstərmək

en: Show Relevant Devices
az: Münasib cihazları göstərmək

[ctx: unknown device type]
en: Unknown
az: Naməlum

[ctx: no device UDI]
en: None
az: Heç biri

en: Device Viewer
az: Cihazların siyahısı

[ctx: Udi Whats This]
en: Shows the current device's UDI (Unique Device Identifier)
az: Cari cihazın UDİ si (Unikal Cihaz İdentifikatoru)

en: Device Information
az: Cihaz haqqında məlumatlar

[ctx: Info Panel Whats This]
en: Shows information about the currently selected device.
az: Cari seçilmiş cihaz haqqında məlumatları göstər.

en: 
    Solid Based Device Viewer Module
az: 
    Solid cihazına baxma modulu

en: Description:
az: Təsviri:

en: Product:
az: Məhsul:

en: Vendor:
az: İstehsalçı:

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

[ctx: name of something is not known]
en: Unknown
az: Naməlum

[ctx: unknown device]
en: Unknown
az: Naməlum

[ctx: Default device tooltip]
en: A Device
az: Cihaz

en: Processors
az: Prosessorlar

en: Processor %1
az: Prosessor %1

[ctx: no instruction set extensions]
en: None
az: Heç biri

en: Processor Number:
az: Prosessorun Nömrəsi:

en: Max Speed:
az: Maksimum Sürət:

en: Supported Instruction Sets:
az: Dəstəklənən əmrlər toplusu:

en: Storage Drives
az: Yaddaş Qurğusu

en: Hard Disk Drive
az: Sərt Disk

en: Compact Flash Reader
az: Compact Flash kart oxuyucusu

en: Smart Media Reader
az: Smart-kart oxuyucu cihazı

en: SD/MMC Reader
az: SD/MMC oxuyucu

en: Optical Drive
az: Optik sürücü

en: Memory Stick Reader
az: Memory Stick kart oxuyucusu

en: xD Reader
az: xD oxuyucusu

en: Unknown Drive
az: Naməlum Cihaz

[ctx: platform storage bus]
en: Platform
az: Platforma

[ctx: unknown storage bus]
en: Unknown
az: Naməlum

en: Bus:
az: Yol:

en: Hotpluggable?
az: İstənilən vaxt qoşula bilən?

en: Removable?
az: Çıxarıla bilən?

en: Unused
az: İstifadə olunmayan

en: File System
az: Fayl Sistemi

en: Partition Table
az: Bölmələr Cədvəli

en: Raid
az: RAID

en: Encrypted
az: Şifrələnmiş məntiqi disk

[ctx: unknown volume usage]
en: Unknown
az: Naməlum

en: File System Type:
az: Fayl Sistemi Növü:

en: Label:
az: Yarlıq:

en: Not Set
az: Qurulmayıb

en: Volume Usage:
az: İstifadə üsulu:

en: Mounted At:
az: Qoşulma Nöqtəsi:

en: Not Mounted
az: Qoşulmaıb

en: Volume Space:
az: İstifadə olunnan boşluq:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
az: %2 sahəsindən %1 boşdur (%3 istifadə olundu)

en: No data available
az: Verilənlər mövcud deyil

en: Multimedia Players
az: Multimedia Oxuducuları

en: Supported Drivers:
az: Dəstəklənən cihazlar:

en: Supported Protocols:
az: Dəstəklənən protokollar:

en: Cameras
az: Kameralar

en: Batteries
az: Batareyalar

en: Primary
az: Birinci

en: Mouse
az: Siçan

en: Keyboard
az: Klaviatura

en: Keyboard + Mouse
az: Klaviatura + Siçan

en: Camera
az: Kamera

en: Phone
az: Telefon

[ctx: Screen]
en: Monitor
az: Ekran

[ctx: Wireless game pad or joystick battery]
en: Gaming Input
az: Oyuna giriş cihazı

[ctx: unknown battery type]
en: Unknown
az: Naməlum

en: Charging
az: El. enerjisi yüklənir

en: Discharging
az: Enerji sərf olunur

en: Fully Charged
az: Tam dolu

en: No Charge
az: El. enerjisi yüklənmir

en: Battery Type:
az: Batareyanən növü:

en: Charge Status:
az: Enerji yüklənmə vəziyyəti:

en: Charge Percent:
az: Enerji yüklənmə faizi:
