kinfocenter - en to az translation catalogue (62 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
az: (İnterfeys səviyyəsində müəyyən edilib)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
az: Tətbiqə özəl interfeys

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
az: CDC veriləni

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
az: Çip/SmartKart

[ctx: USB device class]
en: Communications
az: Rabitə vasitələri

[ctx: USB device class]
en: Content Security
az: Məzmunun təhlükəsizliyi

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
az: Diaqnostika

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
az: İstifadəçi İnterfeysi Cihazı

[ctx: USB device class]
en: Imaging
az: Görüntüləmə

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
az: Yaddaş qurğusu

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
az: Müxtəlif cihaz

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
az: Fiziki İnterfeys Cihazı

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
az: İstehsalçıya özəl sinif

[ctx: USB device class]
en: Wireless
az: Simsiz bağlantı

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
az: ATM-Şəbəkəsi

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
az: Ön yükləyici interfeysi alt sinifi

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
az: CAPI Nəzarəti

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
az: Nəzarət cihazı

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
az: Tənzimləyici

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
az: Cihazın proqram təminatı yenilənməsi

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
az: Cihazın idarə edilməsi

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
az: Birbaşa xətt

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
az: Ethernet təqlidi

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
az: Ethernet şəbəkəsi

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
az: Floppy disk (UFİ)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
az: İRDA körpüsü

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
az: MİDİ axını

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
az: Birbaşa mobil xətti

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
az: Çoxkanallı

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
az: Alt sinif yoxdur

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
az: RBC (adi Fləş)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
az: Radio tezliyi

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
az: Yenidən proqramlaşdırıla bilən diaqnostika

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
az: Hərəkətsiz şəkil çəkmə

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
az: Yayın axışı

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
az: Telefon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
az: Sınaq və Ölçmə

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
az: Qeyri-müəyyən

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
az: İstifadə olunmamış

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
az: İstehsalçı özəl alt sini

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
az: Video Nəzarəti

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
az: Vide interfeysi kolleksiyası

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
az: Video axışı

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
az: Simsiz qulaqlığın idarə olunması

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
az: USB kabel bağlantılı simsiz uzlaşdırıcı

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
az: Bu modul USB şinlərinə qoşulmuş cihazları göstərir

en: Device
az: Cihaz

en: USB Devices
az: USB Ciahzlar

en: Live Monitoring of USB Bus
az: USB şonlərinin canlı izlənməsi

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
az: Öz sağlamlığının qayğısına qalmaq

en: Unknown
az: Naməlum

en: <b>Manufacturer:</b>
az: <b>İstehsalçı</b>

en: <b>Serial #:</b>
az: <b>Seriya nömrəsi</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
az: <tr><td><i>Sinif</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
az: <tr><td><i>Alt sinif</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
az: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
az: <tr><td><i>USB Versiyası</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
az: <tr><td><i>İstehsalçının ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
az: <tr><td><i>Məhsulun ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
az: <tr><td><i>Sürət</i></td><td>%1 Mbit/san</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
az: <tr><td><i>Kanallar</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
az: <tr><td><i>Ən çox paket ölçüsü</i></td><td>%1</td></tr>
