kcmsamba - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Michael Glauche
be: Майкл Глаўчэ

en: Matthias Hoelzer
be: Маттыяс Хёльцэр

en: David Faure
be: Дэвід Фор

en: Harald Koschinski
be: Харальд Кошынскі

en: Wilco Greven
be: Вілько Грэвен

en: Alexander Neundorf
be: Александр Нойндорф
