kcmusb - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Device
be: Прылада

en: USB Devices
be: USB прылады

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
be: (c) 2001 Матыяс Хёльцэр-Клюпфэл

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
be: Матыяс Хёльцэр-Клюпфэл

en: Leo Savernik
be: Лео Савернік

en: Live Monitoring of USB Bus
be: Назіранне за шынай USB у рэальным часе

en: Unknown
be: Невядомы

en: <b>Manufacturer:</b>
be: <b>Вытворца:</b>

en: <b>Serial #:</b>
be: <b>Серыйны нумар:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
be: <tr><td><i>Клас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
be: <tr><td><i>Падклас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
be: <tr><td><i>Пратакол</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
be: <tr><td><i>Версія USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
be: <tr><td><i>ID вытворцы</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
be: <tr><td><i>ID прадукту</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
be: <tr><td><i>Хуткасць</i></td><td>%1 Мбіт/с</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
be: <tr><td><i>Каналы</i></td><td>%1</td></tr>
