kinfocenter - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Energy Consumption Statistics
bg: Статистика на потреблението на енергия

en: This module lets you see energy information and statistics.
bg: Този модул ви позволява да видите информация и статистика.

en: Battery
bg: Батерия

en: Rechargeable
bg: Акумулаторна

en: Charge state
bg: Състояние на заряд

en: Current charge
bg: Текущ заряд

en: Health
bg: Техническо състояние

en: Vendor
bg: Доставчик

en: Model
bg: Модел

en: Serial Number
bg: Сериен номер

en: Technology
bg: Технология

en: Energy
bg: Енергия

[ctx: current power draw from the battery in W]
en: Consumption
bg: Консумация

en: Voltage
bg: Волтаж

en: Remaining energy
bg: Оставаща енергия

en: Last full charge
bg: Последно пълно зареждане

en: Original charge capacity
bg: Оригинален капацитет на зареждане

en: Environment
bg: Среда

en: Temperature
bg: Температура

en: Not charging
bg: Не се зарежда

en: Charging
bg: Зареждане

en: Discharging
bg: Разтоварване

en: Fully charged
bg: Напълно заредена

en: Lithium ion
bg: Литиево-йонна

en: Lithium polymer
bg: Литиево полимерна

en: Lithium iron phosphate
bg: Литиево-железенофосфатна

en: Lead acid
bg: Оловно киселинна

en: Nickel cadmium
bg: Никел-кадмиева

en: Nickel metal hydride
bg: Никел-металхидридна

en: Unknown technology
bg: Неизвестна технология

en: Last hour
bg: Последния час

en: Last 2 hours
bg: Последните 2 часа

en: Last 12 hours
bg: Последните 12 часа

en: Last 24 hours
bg: Последните 24 часа

en: Last 48 hours
bg: Последните 48 часа

en: Last 7 days
bg: Последните 7 дни

[ctx: @info:status]
en: No energy information available on this system
bg: Няма налична информация за енергийно състояние на тази система

en: Internal battery
bg: Вътрешна батерия

en: UPS battery
bg: UPS батерия

en: Monitor battery
bg: Батерия на монитор

en: Mouse battery
bg: Батерия на мишка

en: Keyboard battery
bg: Батерия на клавиатура

en: PDA battery
bg: PDA батерия

en: Phone battery
bg: Батерия на телефон

en: Unknown battery
bg: Неизвестна батерия

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1% (Charging)
bg: %1% (Зареждане)

en: Charge Percentage
bg: Процент на зареждане

en: Energy Consumption
bg: Потребление на енергия

en: Timespan
bg: Период от време

en: Timespan of data to display
bg: Време на данни за показване

en: Refresh
bg: Обновяване

en: This type of history is currently not available for this device.
bg: Понастоящем този тип история не е налична за това устройство.

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не
