kcmsamba - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Samba Status
bg: Статус на Samba

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
bg: Потребителски споделени папки

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
bg: Монтирани отдалечени споделени папки

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
bg: Няма директории, споделени от потребители

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
bg: На тази система няма монтирани споделени папки на Samba

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
bg: Отворете свойства на папката, за да промените настройките за споделяне
