kcmusb - en to bg translation catalogue (66 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
bg: (Дефинирано на интерфейсно ниво)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
bg: Програмно специфичен Интерфейс

[ctx: USB device class]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
bg: CDC Данни

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
bg: Смарт карта

[ctx: USB device class]
en: Communications
bg: Комуникации

[ctx: USB device class]
en: Content Security
bg: Сигурност на  съдържание

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
bg: Диагностика

[ctx: USB device class]
en: Hub
bg: Хъб

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
bg: Устройства за човешки интерфейс

[ctx: USB device class]
en: Imaging
bg: Графично устройство

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
bg: Устройство за съхранение на данни

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
bg: Други устройства

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
bg: Физично интерфейсно устрйство

[ctx: USB device class]
en: Printer
bg: Принтер

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
bg: Специфичен клас на доставчика

[ctx: USB device class]
en: Video
bg: Видео

[ctx: USB device class]
en: Wireless
bg: Безжично устрйство

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
bg: АТМ мрежа

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
bg: Резюме (модем)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
bg: Подклас на интерфейса за зареждане

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
bg: CAPI контрол

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
bg: Контролно устройство

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
bg: Контролер

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
bg: Устройство за актуализация фърмуер

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
bg: Управление на устройства

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
bg: Директна линия

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
bg: Ethernet емулация

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
bg: Ethernet мрежи

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
bg: Флопи (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
bg: MIDI Стрийминг

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
bg: Мобилна директна линия

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
bg: Многоканален

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
bg: Без подклас

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
bg: Принтер

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
bg: RBC (в типичен случай флашки)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
bg: Радио честота

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
bg: Препрограмируема диагностика

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
bg: Устройство за статични снимки

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
bg: Стрийминг

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
bg: Телефон

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
bg: Тестове и измервания

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
bg: Неопределен

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
bg: Неизползван

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
bg: Подклас, специфичен за доставчика

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
bg: Видео контрол

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
bg: Колекция на видео интерфейс

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
bg: Видео стрийминг

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
bg: Контрол на безжични слушалки

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
bg: Безжичен USB адаптер

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
bg: От тук може да видите устройствата, които са свързани към USB портoвете.

en: Device
bg: Устройство

en: USB Devices
bg: Устройства USB

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
bg: Лични здравни данни

en: Unknown
bg: Неизвестен

en: <b>Manufacturer:</b>
bg: <b>Производител:</b>

en: <b>Serial #:</b>
bg: <b>Сериен номер:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
bg: <tr><td><i>Клас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
bg: <tr><td><i>Подклас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
bg: <tr><td><i>Протокол</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
bg: <tr><td><i>Версия</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
bg: <tr><td><i>Номер на производителя</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
bg: <tr><td><i>Номер на продукта</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
bg: <tr><td><i>Скорост</i></td><td>%1 Мб/сек</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
bg: <tr><td><i>Канали</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
bg: <tr><td><i>Макс. размер на пакета</i></td><td>%1</td></tr>
