kinfocenter - en to bg translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
bg: Съдържанието на страницата не можа да се зареди

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
bg: Технически подробности: Инструментът <command>%1</command> е необходим за показване на тази страница, но не може да бъде намерен. Може да успеете да го инсталирате с помощта на вашия мениджър на пакети; така или иначе, моля, докладвайте този проблем с изграждането на пакетите на %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
bg: Технически подробности: Инструментът <command>%1</command> се срина, докато генерираше съдържанието на страницата

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
bg: Няма текст, съответстващ на филтъра

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
bg: Няма данни

en: Report to %1
bg: Докладване на %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
bg: Филтър…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
bg: Филтър

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
bg: Затваряне

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
bg: Паузиране на обновяването

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
bg: Възстановяване на обновяването

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
bg: Копиране в клипборда

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
bg: Филтър
