kcmsamba - en to bn_IN translation catalogue (6 entries)

en: Michael Glauche
bn_IN: মাইকেল গ্লাউশে

en: Matthias Hoelzer
bn_IN: মাথায়েস হোয়লজার

en: David Faure
bn_IN: ডেভিড ফিউরে

en: Harald Koschinski
bn_IN: হ্যারাল্ড কোশিনস্কি

en: Wilco Greven
bn_IN: উইলকো গ্রেভেন

en: Alexander Neundorf
bn_IN: আলেক্সেন্ডার নিউনডোর্ফ
