kcmusb - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Device
br: Trobarzhell

en: USB Devices
br: Trobarzhelloù USB

en: Unknown
br: Dianav

en: <b>Manufacturer:</b>
br: <b>Farder :</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
br: <tr><td><i>Renkad</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
br: <tr><td><i>Isrenkad</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
br: <tr><td><i>Komenad</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
br: <tr><td><i>Stumm USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
br: <tr><td><i>Tizh</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
br: <tr><td><i>Kanolioù</i></td><td>%1</td></tr>
