kinfocenter - en to ca translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:intable Network type]
en: Point to Point
ca: Punt a punt

[ctx: @item:intable Network type]
en: Broadcast
ca: Difusió

[ctx: @item:intable Network type]
en: Multicast
ca: Multidifusió

[ctx: @item:intable Network type]
en: Loopback
ca: Bucle tancat

[ctx: @title:window]
en: Network Interfaces
ca: Interfícies de xarxa

[ctx: @info:credit]
en: creator
ca: Creador

[ctx: @info:credit]
en: developer
ca: Desenvolupador

en: Network Interfaces
ca: Interfícies de xarxa

[ctx: @label]
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: @label]
en: Address:
ca: Adreça:

[ctx: @label]
en: Network Mask:
ca: Màscara de xarxa:

[ctx: @label]
en: Type:
ca: Tipus:

[ctx: @label]
en: Hardware Address:
ca: Adreça del maquinari:

[ctx: @label]
en: State:
ca: Estat:

[ctx: State of network card is connected]
en: Up
ca: Activa

[ctx: State of network card is disconnected]
en: Down
ca: Inactiva

[ctx: @action:button]
en: Refresh
ca: Actualitza
