kinfocenter - en to ca translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ca: Comparticions creades pels usuaris

[ctx: @title heading above listview]
en: Remote Share Mounts
ca: Muntatges compartits remots

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ca: No hi ha cap directori compartit pels usuaris

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ca: No hi ha cap compartició Samba muntada en aquest sistema

[ctx: @label local file system path]
en: Path:
ca: Camí:

[ctx: @label labels a samba url or path]
en: Shared at:
ca: Compartit a:

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ca: Obriu les propietats de la carpeta per a canviar la configuració de la compartició
