kinfocenter - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Battery
ca: Bateria

en: Rechargeable
ca: Recarregable

en: Charge state
ca: Estat de la càrrega

en: Current charge
ca: Càrrega actual

en: Health
ca: Salut

en: Charge Cycles
ca: Cicles de càrrega

en: Vendor
ca: Proveïdor

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Technology
ca: Tecnologia

en: Energy
ca: Energia

[ctx: current power draw from the battery in W]
en: Consumption
ca: Consum

en: Voltage
ca: Voltatge

en: Remaining energy
ca: Energia restant

en: Last full charge
ca: Última càrrega completa

en: Original charge capacity
ca: Capacitat de càrrega original

en: Environment
ca: Entorn

en: Temperature
ca: Temperatura

[ctx: @info:label The battery has a certain capability, such as `Rechargeable:`]
en: Yes
ca: Sí

en: Not charging
ca: No està carregant

en: Charging
ca: Està carregant

en: Discharging
ca: Descarregant

en: Fully charged
ca: Totalment carregada

en: Lithium ion
ca: Ió liti

en: Lithium polymer
ca: Polímer de liti

en: Lithium iron phosphate
ca: Fosfat de ferro de liti

en: Lead acid
ca: Plom i àcid

en: Nickel cadmium
ca: Níquel cadmi

en: Nickel metal hydride
ca: Hidrur de metall de níquel

en: Unknown technology
ca: Tecnologia desconeguda

[ctx: @info:status]
en: No energy information available on this system
ca: En aquest sistema no hi ha disponible la informació d'energia

en: PDA Battery
ca: Bateria del PDA

en: UPS Battery
ca: Bateria de l'UPS

en: Internal Battery
ca: Bateria interna

en: Mouse Battery
ca: Bateria del ratolí

en: Keyboard Battery
ca: Bateria del teclat

en: Keyboard/Mouse Battery
ca: Bateria del teclat/ratolí

en: Camera Battery
ca: Bateria de la càmera

en: Phone Battery
ca: Bateria del telèfon

en: Monitor Battery
ca: Bateria del monitor

en: Gaming Input Battery
ca: Bateria del comandament de joc

en: Bluetooth Battery
ca: Bateria del Bluetooth

en: Tablet Battery
ca: Bateria de la tauleta

en: Headphone Battery
ca: Bateria de l'auricular

en: Headset Battery
ca: Bateria de l'auricular amb micròfon

en: Touchpad Battery
ca: Bateria del ratolí tàctil

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1% (Charging)
ca: %1% (Està carregant)

[ctx: @info:status]
en: No history information for this time span
ca: No hi ha informació d'historial per a aquest lapse de temps

en: Charge Percentage
ca: Percentatge de càrrega

en: Energy Consumption
ca: Consum d'energia

en: Last hour
ca: Darrera hora

en: Last 2 hours
ca: Darreres 2 hores

en: Last 12 hours
ca: Darreres 12 hores

en: Last 24 hours
ca: Darreres 24 hores

en: Last 48 hours
ca: Darreres 48 hores

en: Last 7 days
ca: Darrers 7 dies

en: Timespan
ca: Període de temps

en: Timespan of data to display
ca: Període de temps de les dades a mostrar

en: Refresh
ca: Actualitza
