kinfocenter - en to ca@valencia translation catalogue (74 entries)

[ctx: Device Listing Whats This]
en: Shows all the devices that are currently listed.
ca@valencia: Mostra tots els dispositius que hi ha actualment.

en: Devices
ca@valencia: Dispositius

en: Collapse All
ca@valencia: Reduïx-ho tot

en: Expand All
ca@valencia: Expandix-ho tot

en: Show All Devices
ca@valencia: Mostra tots els dispositius

en: Show Relevant Devices
ca@valencia: Mostra els dispositius apropiats

[ctx: unknown device type]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

[ctx: no device UDI]
en: None
ca@valencia: Cap

en: Device Viewer
ca@valencia: Visor de dispositius

[ctx: Udi Whats This]
en: Shows the current device's UDI (Unique Device Identifier)
ca@valencia: Mostra l'UDI («Unique Device Identifier», Identificador únic de dispositiu) del dispositiu actual

en: Device Information
ca@valencia: Informació del dispositiu

[ctx: Info Panel Whats This]
en: Shows information about the currently selected device.
ca@valencia: Mostra la informació quant al dispositiu seleccionat actualment.

en: 
    Solid Based Device Viewer Module
ca@valencia: 
    Mòdul visor de dispositius basat en Solid

en: Description:
ca@valencia: Descripció:

en: Product:
ca@valencia: Producte:

en: Vendor:
ca@valencia: Fabricant:

en: Yes
ca@valencia: Sí

[ctx: name of something is not known]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

[ctx: unknown device]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

[ctx: Default device tooltip]
en: A Device
ca@valencia: Dispositiu

en: Processors
ca@valencia: Processadors

en: Processor %1
ca@valencia: Processador %1

[ctx: no instruction set extensions]
en: None
ca@valencia: Sense

en: Processor Number:
ca@valencia: Número de processador:

en: Max Speed:
ca@valencia: Velocitat màxima:

en: Supported Instruction Sets:
ca@valencia: Jocs d'instruccions admesos:

en: Storage Drives
ca@valencia: Unitats d'emmagatzematge

en: Hard Disk Drive
ca@valencia: Unitat de disc dur

en: Compact Flash Reader
ca@valencia: Lector de «Compact Flash»

en: Smart Media Reader
ca@valencia: Lector de «Smart Media»

en: SD/MMC Reader
ca@valencia: Lector de «SD/MMC»

en: Optical Drive
ca@valencia: Unitat òptica

en: Memory Stick Reader
ca@valencia: Lector de «Memory Stick»

en: xD Reader
ca@valencia: Lector de «xD»

en: Unknown Drive
ca@valencia: Unitat desconeguda

[ctx: platform storage bus]
en: Platform
ca@valencia: Plataforma

[ctx: unknown storage bus]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Hotpluggable?
ca@valencia: Connectable en calent?

en: Removable?
ca@valencia: Extraïble?

en: Unused
ca@valencia: Sense ús

en: File System
ca@valencia: Sistema de fitxers

en: Partition Table
ca@valencia: Taula de particions

en: Raid
ca@valencia: RAID

en: Encrypted
ca@valencia: Encriptat

[ctx: unknown volume usage]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: File System Type:
ca@valencia: Tipus de sistema de fitxers:

en: Label:
ca@valencia: Etiqueta:

en: Not Set
ca@valencia: No definida

en: Volume Usage:
ca@valencia: Ús del volum:

en: Mounted At:
ca@valencia: Muntat a:

en: Not Mounted
ca@valencia: No està muntat

en: Volume Space:
ca@valencia: Mida del volum:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
ca@valencia: %1 lliure de %2 (%3% utilitzat)

en: No data available
ca@valencia: No hi ha dades disponibles

en: Multimedia Players
ca@valencia: Reproductors multimèdia

en: Supported Drivers:
ca@valencia: Controladors acceptats:

en: Supported Protocols:
ca@valencia: Protocols acceptats:

en: Cameras
ca@valencia: Càmeres

en: Batteries
ca@valencia: Bateries

en: Primary
ca@valencia: Primària

en: Mouse
ca@valencia: Ratolí

en: Keyboard
ca@valencia: Teclat

en: Keyboard + Mouse
ca@valencia: Teclat + ratolí

en: Camera
ca@valencia: Càmera

en: Phone
ca@valencia: Telèfon

[ctx: Wireless game pad or joystick battery]
en: Gaming Input
ca@valencia: Comandament de joc

[ctx: unknown battery type]
en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

en: Charging
ca@valencia: Està carregant

en: Discharging
ca@valencia: Descarregant

en: Fully Charged
ca@valencia: Totalment carregada

en: No Charge
ca@valencia: Sense càrrega

en: Battery Type:
ca@valencia: Tipus de bateria:

en: Charge Status:
ca@valencia: Estat de la càrrega:

en: Charge Percent:
ca@valencia: Percentatge de càrrega:
