kinfocenter - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
ca@valencia: L'eina <command>%1</command> és necessària per a mostrar esta pàgina, però no s'ha pogut trobar

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
ca@valencia: El podeu buscar i instal·lar utilitzant el gestor de paquets.<nl/>Llavors informeu d'este problema d'empaquetament a la vostra distribució.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
ca@valencia: L'eina <command>%1</command> ha fallat en generar el contingut de la pàgina

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
ca@valencia: Torna-ho a provar més tard. Si continua passant, informeu de la fallada a la vostra distribució.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
ca@valencia: Cap text coincidix amb el filtre

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
ca@valencia: No hi ha dades disponibles

en: Report this issue
ca@valencia: Informeu d'un problema

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
ca@valencia: Copia a dins del porta-retalls

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
ca@valencia: Filtre…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
ca@valencia: Filtre
