kinfocenter - en to ca@valencia translation catalogue (64 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
ca@valencia: (Definit en l'àmbit de la interfície)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
ca@valencia: Interfície específica de l'aplicació

[ctx: USB device class]
en: Audio
ca@valencia: Àudio

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
ca@valencia: Dades del CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
ca@valencia: Xip/Targeta intel·ligent

[ctx: USB device class]
en: Communications
ca@valencia: Comunicacions

[ctx: USB device class]
en: Content Security
ca@valencia: Seguretat del contingut

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
ca@valencia: Diagnòstic

[ctx: USB device class]
en: Hub
ca@valencia: Concentrador

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
ca@valencia: Dispositiu d'interfície humana

[ctx: USB device class]
en: Imaging
ca@valencia: Obtenció d'imatges

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
ca@valencia: Emmagatzematge massiu

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
ca@valencia: Dispositiu divers

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
ca@valencia: Dispositius d'interfície física

[ctx: USB device class]
en: Printer
ca@valencia: Impressora

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
ca@valencia: Classe específica del venedor

[ctx: USB device class]
en: Video
ca@valencia: Vídeo

[ctx: USB device class]
en: Wireless
ca@valencia: Sense fil

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
ca@valencia: Xarxa ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
ca@valencia: Resum (mòdem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
ca@valencia: Subclasse de la interfície d'arrancada

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
ca@valencia: Control CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
ca@valencia: Dispositiu de control

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
ca@valencia: Controlador

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
ca@valencia: Actualització del microprogramari del dispositiu

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
ca@valencia: Gestioneu el dispositiu

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
ca@valencia: Línia directa

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
ca@valencia: Emulació Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
ca@valencia: Xarxa Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
ca@valencia: Disquetera (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
ca@valencia: Pont IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
ca@valencia: Flux de dades MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
ca@valencia: Línia directa mòbil

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
ca@valencia: Multicanal

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
ca@valencia: Sense subclasse

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
ca@valencia: Impressora

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
ca@valencia: RBC (normalment Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
ca@valencia: Freqüència de ràdio

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
ca@valencia: Diagnòstics reprogramables

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
ca@valencia: Captura d'imatges estàtiques

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
ca@valencia: Flux de dades

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
ca@valencia: Telèfon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
ca@valencia: Prova i mesura

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
ca@valencia: Sense definir

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
ca@valencia: Sense ús

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
ca@valencia: Subclasse específica del venedor

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
ca@valencia: Control de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
ca@valencia: Col·lecció d'interfícies de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
ca@valencia: Flux de dades de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
ca@valencia: Control de l'auricular sense fil

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
ca@valencia: Adaptador de cable USB sense fil

en: Device
ca@valencia: Dispositiu

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
ca@valencia: Cura de la salut personal

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: <b>Manufacturer:</b>
ca@valencia: <b>Fabricant:</b>

en: <b>Serial #:</b>
ca@valencia: <b>Núm. de sèrie:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Classe</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Subclasse</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Versió USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>ID del venedor</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>ID del producte</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Velocitat</i></td><td>%1 Mbits</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Canals</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
ca@valencia: <tr><td><i>Mida màx. del paquet</i></td><td>%1</td></tr>
