kcmsamba - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
cs: Stav Samby

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
cs: (c) 2002-2020 KDE Tým Information Control Module Samba

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
cs: Sdílení vytvořená uživatelem

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
cs: Připojená vzdálená sdílení

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
cs: Zde nejsou žádná sdílení vytvořená uživateli

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
cs: Zde nejsou žádná sdílení Samba připojená na tomto systému

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
cs: Otevřete vlastnosti složky pro změnění nastavení sdílení
