kcmusb - en to cs translation catalogue (52 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
cs: (Určeno na úrovni rozhraní)

[ctx: USB device class]
en: Audio
cs: Zvuk

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
cs: Data CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
cs: Čipová karta

[ctx: USB device class]
en: Communications
cs: Komunikace

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
cs: Diagnostika

[ctx: USB device class]
en: Hub
cs: Rozbočovač

[ctx: USB device class]
en: Imaging
cs: Zobrazování

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
cs: Velkokapacitní záložní zařízení

[ctx: USB device class]
en: Printer
cs: Tiskárna

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
cs: Třída specifická pro výrobce

[ctx: USB device class]
en: Wireless
cs: Bezdrátové

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
cs: Síť ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
cs: Abstraktní (modem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
cs: Podtřída rozhraní pro boot

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
cs: Ovládání CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
cs: Ovládací zařízení

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
cs: Ovladač

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
cs: Aktualizace firmware zařízení

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
cs: Správa zařízení

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
cs: Přímé spojení

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
cs: Emulace Ethernetu

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
cs: Síť Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
cs: Disketa (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
cs: Můstek IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
cs: Streamování MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
cs: Multikanálové

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
cs: Žádná podtřída

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
cs: Tiskárna

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
cs: Frekvence Rádia

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
cs: Streamování

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
cs: Telefon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
cs: Testovaní a měření

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
cs: Nedefinovaný

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
cs: Nepoužito

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
cs: Podtřída specifická pro výrobce

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
cs: Ovládaní videa

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
cs: Sbírka rozhraní videa

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
cs: Streamování videa

en: Device
cs: Zařízení

en: Unknown
cs: Neznámé

en: <b>Manufacturer:</b>
cs: <b>Výrobce:</b>

en: <b>Serial #:</b>
cs: <b>Sériové číslo:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
cs: <tr><td><i>Třída</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
cs: <tr><td><i>Podtřída</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
cs: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
cs: <tr><td><i>Verze USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
cs: <tr><td><i>ID dodavatele</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
cs: <tr><td><i>ID produktu</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
cs: <tr><td><i>Rychlost</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
cs: <tr><td><i>Kanály</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
cs: <tr><td><i>Max. velikost paketu</i></td><td>%1</td></tr>
