kcmusb - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Device
cy: Dyfais

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: <b>Manufacturer:</b>
cy: <b>Gwneuthurwr:</b>

en: <b>Serial #:</b>
cy: <b>Rhif cyfresol:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
cy: <tr><td><i>Dosbarth</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
cy: <tr><td><i>Is-ddosbarth</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
cy: <tr><td><i>Fersiwn USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
cy: <tr><td><i>Dynodiad Gwerthwr</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
cy: <tr><td><i>Dynodiad Cynnyrch</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
cy: <tr><td><i>Cyflymder</i></td><td>%1 Mdid/eil</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
cy: <tr><td><i>Sianeli</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
cy: <tr><td><i>Uchafswm Maint Pecyn</i></td><td>%1</td></tr>
