kcmsamba - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
el: Η κατάσταση της Samba

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
el: (c) 2002-2020 ομάδα samba του αρθρώματος ελέγχου πληροφοριών του KDE

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
el: Κοινοί πόροι δημιουργημένοι από τον χρήστη

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
el: Προσαρτημένοι απομακρυσμένοι κοινοί πόροι

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
el: Δεν υπάρχουν κοινόχρηστοι κατάλογοι

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
el: Δεν υπάρχουν προσαρτημένοι πόροι Samba σε αυτό το σύστημα

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
el: Άνοιγμα ιδιοτήτων φακέλου για τροποποίηση των ρυθμίσεων κοινής χρήσης
