kinfocenter - en to eo translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
eo: La ilo <command>%1</command> estas bezonata por montri ĉi tiun paĝon, sed ne povis esti trovata

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
eo: Vi povas serĉi ĝin kaj instali ĝin uzante vian pakaĵmastrumilon.<nl/>Tiam bonvolu raporti ĉi pakadproblemon al via distribuado.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
eo: La ilo <command>%1</command> paneis generante paĝenhavon

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
eo: Provu refoje poste. Se kontinuas okazi, bonvolu raporti la paneon al via distribuado.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
eo: Neniu teksto kongruas al filtrilo

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
eo: Neniuj datumoj haveblas

en: Report this issue
eo: Raport ĉi tiun problemon

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
eo: Kopii al Tondujo

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
eo: Filtri…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
eo: Filtrilo
