kinfocenter - en to eu translation catalogue (81 entries)

[ctx: Device Listing Whats This]
en: Shows all the devices that are currently listed.
eu: Zerrendatutako gailu guztiak erakusten ditu.

en: Devices
eu: Gailuak

en: Collapse All
eu: Tolestu denak

en: Expand All
eu: Zabaldu denak

en: Show All Devices
eu: Erakutsi gailu guztiak

en: Show Relevant Devices
eu: Erakutsi gailu aipagarrienak

[ctx: unknown device type]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: no device UDI]
en: None
eu: Bat ere ez

en: Device Viewer
eu: Gailu-erakuslea

en: UDI:
eu: UDIa:

[ctx: Udi Whats This]
en: Shows the current device's UDI (Unique Device Identifier)
eu: Uneko gailuaren UDIa (gailuaren identifikatzaile bakarra) erakusten du

en: Device Information
eu: Gailuari buruzko informazioa

[ctx: Info Panel Whats This]
en: Shows information about the currently selected device.
eu: Unean hautatuta dagoen gailuari buruzko informazioa erakusten du.

en: 
    Solid Based Device Viewer Module
eu: 
    Solid oinarri duen gailu-erakusle modulua

en: Description:
eu: Azalpena:

en: Product:
eu: Produktua:

en: Vendor:
eu: Hornitzailea:

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

[ctx: name of something is not known]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: unknown device]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: Default device tooltip]
en: A Device
eu: Gailu bat

en: Processors
eu: Prozesatzaileak

en: Processor %1
eu: %1 Prozesatzailea

[ctx: no instruction set extensions]
en: None
eu: Bat ere ez

en: Processor Number:
eu: Prozesatzaile-zenbakia:

en: Max Speed:
eu: Gehieneko abiadura:

en: Supported Instruction Sets:
eu: Onartutako agindu multzoa:

en: Storage Drives
eu: Biltegiratzeko unitateak

en: Hard Disk Drive
eu: Disko-zurrun unitatea

en: Compact Flash Reader
eu: Compact Flash irakurlea

en: Smart Media Reader
eu: Smart Media irakurlea

en: SD/MMC Reader
eu: SD/MMC irakurlea

en: Optical Drive
eu: Unitate optikoa

en: Memory Stick Reader
eu: Memory Stick irakurlea

en: xD Reader
eu: xD irakurlea

en: Unknown Drive
eu: Unitate ezezaguna

en: USB
eu: USBa

[ctx: platform storage bus]
en: Platform
eu: Plataforma

[ctx: unknown storage bus]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Bus:
eu: Busa:

en: Hotpluggable?
eu: Funtzionamenduan konekta daitekeena?

en: Removable?
eu: Aldagarria?

en: Unused
eu: Erabiligabea

en: File System
eu: Fitxategi-sistema

en: Partition Table
eu: Partizio-taula

en: Raid
eu: RAID

en: Encrypted
eu: Zifratua

[ctx: unknown volume usage]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: File System Type:
eu: Fitxategi-sistema mota:

en: Label:
eu: Etiketa:

en: Not Set
eu: Ezarri gabe

en: Volume Usage:
eu: Bolumenaren erabilera:

en: UUID:
eu: UUIDa:

en: Mounted At:
eu: Hemen muntatuta:

en: Not Mounted
eu: Muntatu gabe

en: Volume Space:
eu: Bolumeneko espazioa:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
eu: %1/%2 libre (%%3 erabilita)

en: No data available
eu: Ez dago daturik eskuragarri

en: Multimedia Players
eu: Multimedia-jotzaileak

en: Supported Drivers:
eu: Onartzen diren gidariak:

en: Supported Protocols:
eu: Onartzen diren protokoloak:

en: Cameras
eu: Kamerak

en: Batteries
eu: Bateriak

en: UPS
eu: UPSa

en: Primary
eu: Nagusia

en: Mouse
eu: Sagua

en: Keyboard
eu: Teklatua

en: Keyboard + Mouse
eu: Teklatua + sagua

en: Camera
eu: Kamera

en: Phone
eu: Telefonoa

[ctx: Screen]
en: Monitor
eu: Monitorea

[ctx: Wireless game pad or joystick battery]
en: Gaming Input
eu: Jokoetarako sarrera gailua

[ctx: unknown battery type]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Charging
eu: Kargatzen

en: Discharging
eu: Deskargatzen

en: Fully Charged
eu: Osorik kargatuta

en: No Charge
eu: Kargarik gabe

en: Battery Type:
eu: Bateria mota:

en: Charge Status:
eu: Kargaren egoera:

en: Charge Percent:
eu: Kargaren ehunekoa:
