kinfocenter - en to eu translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
eu: Erabiltzaileek sortutako partekatzeak

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
eu: Muntatutako urruneko partekatzeak

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
eu: Ez dago erabiltzaileek partekatutako direktoriorik

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
eu: Sistema honetan ez dago muntatuta dagoen Samba partekatzerik

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
eu: Ireki karpetaren propietateak partekatze-ezarpenak aldatzeko
