kinfocenter - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
eu: <command>%1</command> tresna behar da orri hau azaltzeko, baina ezin izan da aurkitu

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
eu: Zure pakete-kudeatzailea erabiliz hura bilatu eta instalatu dezakezu.<nl/> Ondoren, mesedez, eman paketatze arazo horren berri zure banatzaileari.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
eu: <command>%1</command> tresna, orriaren edukia sortu bitartean, kraskatu egin da

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
eu: Saiatu berriz beranduago. Etengabe gertatzen bada, mesedez, eman kraskaduraren berri zure banatzaileari.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
eu: Ez dago iragazkiarekin bat datorren testurik

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
eu: Ez dago datu erabilgarririk

en: Report this issue
eu: Eman arazo honen berri

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
eu: Kopiatu arbelera

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
eu: Iragazi…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
eu: Iragazi
