kinfocenter - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Battery
eu: Bateria

en: Rechargeable
eu: Kargagarria

en: Charge state
eu: Kargaren egoera

en: Current charge
eu: Unekoa karga

en: Health
eu: Osasuna

en: Charge Cycles
eu: Karga-zikloak

en: Vendor
eu: Hornitzailea

en: Model
eu: Eredua

en: Serial Number
eu: Serie-zenbakia

en: Technology
eu: Teknologia

en: Energy
eu: Energia

[ctx: current power draw from the battery in W]
en: Consumption
eu: Kontsumoa

en: Voltage
eu: Tentsioa

en: Remaining energy
eu: Geratzen den energia

en: Last full charge
eu: Azken karga osoa

en: Original charge capacity
eu: Kargaren jatorrizko kapazitatea

en: Environment
eu: Ingurunea

en: Temperature
eu: Tenperatura

en: Not charging
eu: Ez da kargatzen ari

en: Charging
eu: Kargatzen

en: Discharging
eu: Deskargatzen

en: Fully charged
eu: Osorik kargatuta

en: Lithium ion
eu: Litio ioi

en: Lithium polymer
eu: Litio polimero

en: Lithium iron phosphate
eu: Litio burdin fosfato

en: Lead acid
eu: Berun azido

en: Nickel cadmium
eu: Nikel kadmio

en: Nickel metal hydride
eu: Nikel metal hidruro

en: Unknown technology
eu: Teknologia ezezaguna

en: Last hour
eu: Azken orduan

en: Last 2 hours
eu: Azken 2 orduetan

en: Last 12 hours
eu: Azken 12 orduetan

en: Last 24 hours
eu: Azken 24 orduetan

en: Last 48 hours
eu: Azken 48 orduetan

en: Last 7 days
eu: Azken 7 egunetan

[ctx: @info:status]
en: No energy information available on this system
eu: Sistema honetan ez dago erabilgarri energiari buruzko informaziorik

en: PDA Battery
eu: PDAren bateria

en: UPS Battery
eu: UPSaren bateria

en: Internal Battery
eu: Barneko bateria

en: Mouse Battery
eu: Saguaren bateria

en: Keyboard Battery
eu: Teklatuaren bateria

en: Keyboard/Mouse Battery
eu: Teklatuaren/saguaren bateria

en: Camera Battery
eu: Kameraren bateria

en: Phone Battery
eu: Telefonoaren bateria

en: Monitor Battery
eu: Monitorearen bateria

en: Gaming Input Battery
eu: Joko-sarrerakoaren bateria

en: Bluetooth Battery
eu: «Bluetooth»aren bateria

en: Tablet Battery
eu: Tabletaren bateria

en: Headphone Battery
eu: Aurikularren bateria

en: Headset Battery
eu: Aurikular mikrofonodunaren bateria

en: Touchpad Battery
eu: Ukimen-saguaren bateria

en: Unknown Battery
eu: Bateria ezezaguna

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1% (Charging)
eu: %%1 (kargatzen)

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1%
eu: %%1

en: Charge Percentage
eu: Kargaren ehunekoa

en: Energy Consumption
eu: Energia kontsumoa

en: Timespan
eu: Denbora tartea

en: Timespan of data to display
eu: Bistaratzeko datuen denbora tartea

en: Refresh
eu: Freskatu

en: This type of history is currently not available for this device.
eu: Mota honetako historia ez dago eskuragarri oraingoz gailu honentzako.

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

[ctx: %1 is a percentage value]
en: %1%
eu: %%1
