kcmusb - en to eu translation catalogue (66 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
eu: (Interfaze mailan definitua)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
eu: Aplikazioaren berariazko interfazea

[ctx: USB device class]
en: Audio
eu: Audioa

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
eu: CDC datuak

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
eu: Txip/Txartel adimenduna

[ctx: USB device class]
en: Communications
eu: Komunikazioak

[ctx: USB device class]
en: Content Security
eu: Edukiaren segurtasuna

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
eu: Diagnostikoa

[ctx: USB device class]
en: Hub
eu: Kontzentragailua

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
eu: Giza interfazeko gailuak

[ctx: USB device class]
en: Imaging
eu: Irudietarako gailua

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
eu: Biltegiratze masiboa

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
eu: Hainbat gailu

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
eu: Interfaze fisikoko gailua

[ctx: USB device class]
en: Printer
eu: Inprimagailua

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
eu: Hornitzailearen klase espezifikoa

[ctx: USB device class]
en: Video
eu: Bideoa

[ctx: USB device class]
en: Wireless
eu: Haririk gabekoa

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
eu: ATM sarea

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
eu: Abstraktua (modema)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
eu: Abiarazte-interfazearen azpiklasea

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
eu: CAPI kontrola

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
eu: Kontrol-gailua

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
eu: kontrolatzailea

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
eu: Gailuaren firmware eguneratzea

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
eu: Gailu kudeaketa

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
eu: Zuzeneko linea

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
eu: Ethernet emulazioa

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
eu: Ethernet sarea

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
eu: Disketea (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
eu: IRDA zubia

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
eu: MIDI datu-korrontea

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
eu: Mugikorreko zuzeneko linea

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
eu: Kanal anitzekoa

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
eu: Azpiklaserik gabe

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
eu: Inprimagailua

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
eu: RBC (normalean Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
eu: Irrati maiztasuna

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
eu: Diagnostiko birpromagarriak

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
eu: Irudi finkoa atzematea

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
eu: Datu-korrontea

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
eu: Telefonoa

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
eu: Testa eta neurketa

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
eu: Definitu gabe

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
eu: Erabili gabe

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
eu: Hornitzailearen berariazko azpiklase

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
eu: Bideo kontrola

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
eu: Bideo interfaze bilduma

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
eu: Bideo datu-korrontea

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
eu: Haririk gabeko entzungailuaren kontrola

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
eu: Haririk gabeko USB hari-egokitzailea

en: Device
eu: Gailua

[ctx: USB device class]
en: Defined at Interface Level
eu: Interfaze mailan definitua

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
eu: Osasun-laguntza pertsonala

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: <b>Manufacturer:</b>
eu: <b>Fabrikatzailea:</b>

en: <b>Serial #:</b>
eu: <b>Serie-zk.:</b>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
eu: <tr><td><i>Hornitzailearen IDa</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
eu: <tr><td><i>Produktuaren IDa</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
eu: <tr><td><i>Klasea</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
eu: <tr><td><i>Azpiklasea</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
eu: <tr><td><i>Protokoloa</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
eu: <tr><td><i>USB-bertsioa</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
eu: <tr><td><i>Abiadura</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
eu: <tr><td><i>Kanalak</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
eu: <tr><td><i>Paketearen neurri maximoa</i></td><td>%1</td></tr>
