kcmusb - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Device
fa: دستگاه

en: USB Devices
fa: دستگاههای گذرگاه سریال جهانی

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
fa: (ح) ۲۰۰۱ Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Live Monitoring of USB Bus
fa: نمایش زنده گذرگاه USB

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: <b>Manufacturer:</b>
fa: <b>سازنده:</b>

en: <b>Serial #:</b>
fa: <b>سریال #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
fa: <tr><td><i>رده</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
fa: <tr><td><i>زیررده</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
fa: <tr><td><i>قرارداد</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
fa: <tr><td><i>نسخه گذرگاه سریال جهانی</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
fa: <tr><td><i>شناسه فروشنده</i></td><td>۰x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
fa: <tr><td><i>شناسه محصول</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
fa: <tr><td><i>سرعت</i></td><td>%1 مگابیت/ثانیه</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
fa: <tr><td><i>مجراها</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
fa: <tr><td><i>بیشینه اندازه بسته</i></td><td>%1</td></tr>
