kcmsamba - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
fi: Samban tila

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
fi: © 2002–2020 KDE:n tietomoduulin Samba-ryhmä

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
fi: Käyttäjän luomat jaot

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
fi: Liitetyt etäjaot

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
fi: Käyttäjien jakamia kansioita ei ole

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
fi: Järjestelmään ei ole liitetty Samba-jakoja

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
fi: Muuta jaon asetuksia avaamalla kansion ominaisuudet
