kcmusb - en to fy translation catalogue (16 entries)

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
fy: Dizze module lit jo sjen hokker apparaten der ferbûn binne mei jo USB-oanslutings.

en: Device
fy: Apparaat

en: USB Devices
fy: USB-apparaten

en: Live Monitoring of USB Bus
fy: Live folgjen fan USB-bus

en: Unknown
fy: Unbekend

en: <b>Manufacturer:</b>
fy: <b>Fabrikant:</b>

en: <b>Serial #:</b>
fy: <b>Searjenûmer:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
fy: <tr><td><i>Klasse</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
fy: <tr><td><i>Subklasse</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
fy: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
fy: <tr><td><i>USB-fersje</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
fy: <tr><td><i>Distributeur-id</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
fy: <tr><td><i>Produkt-id</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
fy: <tr><td><i>Fluggens</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
fy: <tr><td><i>Kanalen</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
fy: <tr><td><i>Max. pakketgrutte</i></td><td>%1</td></tr>
