kcmsamba - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
gl: Estado de Samba

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
gl: © 2002-2020 Equipo do módulo de control de Samba de KDE

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
gl: Comparticións de persoas usuarias

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
gl: Comparticións remotas montadas

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
gl: Non hai cartafoles compartidos por persoas usuarias.

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
gl: Non hai comparticións de Samba montadas no sistema.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
gl: Abrir as propiedades do cartafol para cambiar a configuración de compartición.
