kcmusb - en to gl translation catalogue (66 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
gl: (definido no nivel da interface)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
gl: Interface específica da aplicación

[ctx: USB device class]
en: Audio
gl: Son

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
gl: Datos de CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
gl: Chip ou tarxeta intelixente

[ctx: USB device class]
en: Communications
gl: Comunicacións

[ctx: USB device class]
en: Content Security
gl: Seguridade de contidos

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
gl: Diagnóstico

[ctx: USB device class]
en: Hub
gl: Concentrador

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
gl: Dispositivo de interface humana

[ctx: USB device class]
en: Imaging
gl: Imaxe

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
gl: Almacenamento masivo

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
gl: Outro dispositivo

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
gl: Dispositivo de interface física

[ctx: USB device class]
en: Printer
gl: Impresora

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
gl: Clase específica do vendedor

[ctx: USB device class]
en: Video
gl: Vídeo

[ctx: USB device class]
en: Wireless
gl: Sen fíos

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
gl: Rede ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
gl: Abstracto (módem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
gl: Subclase da interface de arranque

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
gl: Control de CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
gl: Dispositivo de control

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
gl: Controlador

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
gl: Actualización do firmware do dispositivo

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
gl: Xestión de dispositivos

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
gl: Liña directa

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
gl: Emulación de Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
gl: Rede Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
gl: Disquete (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
gl: Ponte IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
gl: Retransmisión de MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
gl: Liña directa de móbil

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
gl: Multi-canle

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
gl: Sen subclase

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
gl: Impresora

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
gl: RBC (normalmente Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
gl: Frecuencia de radio

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
gl: Diagnóstico reprogramábel

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
gl: Captura de imaxes estáticas

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
gl: Retransmisión

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
gl: Teléfono

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
gl: Proba e medición

[ctx: USB device subclass]
en: USB3 Vision
gl: Visión de USB3

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
gl: Sen definir

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
gl: Sen usar

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
gl: Subclase específica do vendedor

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
gl: Control de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
gl: Colección de interfaces de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
gl: Retransmisión de vídeo

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
gl: Control de teléfono sen fíos

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
gl: Adaptador de fío para USB sen fíos

en: Device
gl: Dispositivo

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
gl: Saúde persoal

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: <b>Manufacturer:</b>
gl: <b>Fabricante:</b>

en: <b>Serial #:</b>
gl: <b>Nº de serie:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
gl: <tr><td><i>Clase</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
gl: <tr><td><i>Subclase</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
gl: <tr><td><i>Protocolo</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
gl: <tr><td><i>Versión USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
gl: <tr><td><i>ID do vendedor</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
gl: <tr><td><i>ID do produto</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
gl: <tr><td><i>Velocidade</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
gl: <tr><td><i>Canles</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
gl: <tr><td><i>Tamaño máximo do paquete</i></td><td>%1</td></tr>
