kinfocenter - en to gl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
gl: A ferramenta <command>%1</command> é necesaria para amosar a páxina e non foi posíbel atopala.

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
gl: Pode buscala ou instalala co xestor de paquetes.<nl/>Despois informe á súa distribución deste problema de empaquetado.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
gl: A ferramenta <command>%1</command> quebrou mentres xeraba o contido da páxina.

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
gl: Próbeo de novo máis tarde. Se continúa sucedendo, informe da quebra á súa distribución.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
gl: Ningún texto coincide co filtro.

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
gl: Non hai datos dispoñíbeis.

en: Report this issue
gl: Informar do problema

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
gl: Copiar no portapapeis

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
gl: Filtro…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
gl: Filtro
