kcmsamba - en to he translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
he: שיתופי שיצרו המשתמשים

[ctx: @title heading above listview]
en: Remote Share Mounts
he: שיתופים מרוחקים מעוגנים

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
he: אין תיקיות ששותפו על ידי המשתמשים

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
he: אין שיתופי Samba שמעוגנים במערכת הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
he: יש לפתוח את מאפייני התיקייה כדי לשנות את הגדרות השיתוף
