kcmusb - en to he translation catalogue (66 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
he: (מוגדר ברמת הממשק)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
he: ממשק ייעודי ליישום

[ctx: USB device class]
en: Audio
he: שמע

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
he: נתוני CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
he: שבב/כרטיס חכם

[ctx: USB device class]
en: Communications
he: תקשורת

[ctx: USB device class]
en: Content Security
he: אבטחת תוכן

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
he: ניתוח

[ctx: USB device class]
en: Hub
he: רכזת

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
he: התקני ממשק אנוש

[ctx: USB device class]
en: Imaging
he: צלימה

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
he: אחסון רב־נפח

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
he: התקן שונה

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
he: התקני ממשק פיזי

[ctx: USB device class]
en: Printer
he: מדפסת

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
he: מחלקה ייחודית ליצרן

[ctx: USB device class]
en: Video
he: וידאו

[ctx: USB device class]
en: Wireless
he: אלחוטי

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
he: תקשורת ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
he: מופשט (מודם)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
he: תת־מחלקת ממשק אתחול

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
he: בקרת CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
he: התקן בקרה

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
he: בקר

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
he: עדכון קושחת התקן

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
he: ניהול התקנים

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
he: קו ישיר

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
he: הדמיית אתרנט

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
he: תקשורת אתרנט

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
he: תקליטון (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
he: גשר IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
he: הזרמת MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
he: קו נייד ישיר

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
he: ערוצים מרובים

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
he: ללא תת־מחלקה

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
he: מדפסת

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
he: RBC (בדרך כלל Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
he: תדר רדיו

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
he: ניתוח לתכנות מחדש

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
he: צילום תמונה דוממת

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
he: תזרים

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
he: טלפון

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
he: בדיקה ומדידה

[ctx: USB device subclass]
en: USB3 Vision
he: ראייה עם USB3

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
he: לא מוגדר

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
he: לא בשימוש

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
he: תת־מחלקה ייעודית ליצרן

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
he: בקרת וידאו

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
he: אוסף של ממשקי וידאו

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
he: תזרים וידאו

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
he: בקרת שפופרת אלחוטית

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
he: מתאם USB קווי לאלחוטי

en: Device
he: התקן

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
he: רפואה אישית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: <b>Manufacturer:</b>
he: <b>יצרן:</b>

en: <b>Serial #:</b>
he: <b>מספר סידורי:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
he: <tr><td><i>מחלקה</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
he: <tr><td><i>תת־מחלקה</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
he: <tr><td><i>פרוטוקול</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
he: <tr><td><i>גרסת USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
he: <tr><td><i>מזהה ספק</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
he: <tr><td><i>מזהה מוצר</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
he: <tr><td><i>מהירות</i></td><td>%1 מב"ש</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
he: <tr><td><i>ערוצים</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
he: <tr><td><i>גודל חבילה מרבי</i></td><td>%1</td></tr>
