kinfocenter - en to he translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
he: לא ניתן לטעון את תוכן העמוד

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
he: פרטים טכניים: הכלי <command>%1</command> נחוץ להצגת העמוד הזה, אך הוא לא נמצא. אפשר להתקין אותו בעזרת מנהל החבילות שלך, כך או כך, נא לדווח על תקלת האריזה הזאת אל %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
he: פרטים טכניים: הכלי <command>%1</command> קרס תוך כדי יצירת תוכן העמוד

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
he: אין טקסט שמתאים למסנן

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
he: אין נתונים זמינים

en: Report to %1
he: דיווח אל %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
he: סינון…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
he: סינון

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
he: השהיית ריענון

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
he: המשך ריענון

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
he: סינון
