kcmsamba - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: kcmsamba
hi: केसीएमसाम्बा

en: Michael Glauche
hi: माइकल ग्लाउच

en: Matthias Hoelzer
hi: मैथियास होल्ज़र

en: David Faure
hi: डेविड फ़ॉउर

en: Harald Koschinski
hi: हेराल्ड कोस्चिंस्की

en: Wilco Greven
hi: विल्को ग्रेवन

en: Alexander Neundorf
hi: अलेक्ज़ेंडर न्यून्दॉर्फ
