kcmsamba - en to hne translation catalogue (7 entries)

en: kcmsamba
hne: केसीएमसाम्बा

en: Michael Glauche
hne: माइकल ग्लाउच

en: Matthias Hoelzer
hne: मैथियास होल्जर

en: David Faure
hne: डेविड फाउर

en: Harald Koschinski
hne: हेराल्ड कोस्चिंस्की

en: Wilco Greven
hne: विल्को ग्रेवन

en: Alexander Neundorf
hne: अलेक्जेंडर न्यून्दार्फ
