kcmusb - en to hsb translation catalogue (9 entries)

en: Device
hsb: Nastroj

en: <b>Manufacturer:</b>
hsb: <b>Zhotowjer:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
hsb: <tr><td><i>Skupina</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
hsb: <tr><td><i>Podskupina</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
hsb: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
hsb: <tr><td><i>USB-wersija</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
hsb: <tr><td><i>Tajne hesło poskićerja</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
hsb: <tr><td><i>Spěšnosć</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
hsb: <tr><td><i>Kanale</i></td><td>%1</td></tr>
