KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (63 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
hu: (Interfész szintjén definiálva)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
hu: Alkalmazásspecifikus interfész

[ctx: USB device class]
en: Audio
hu: Hang

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
hu: CDC adat

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
hu: Chip/Intelligens kártya

[ctx: USB device class]
en: Communications
hu: Kommunikáció

[ctx: USB device class]
en: Content Security
hu: Tartalombiztonság

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
hu: Diagnosztika

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
hu: Külső kezelőeszköz

[ctx: USB device class]
en: Imaging
hu: Képkezelés

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
hu: Tömegtár

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
hu: Egyéb eszköz

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
hu: Fizikai kezelőeszköz

[ctx: USB device class]
en: Printer
hu: Nyomtató

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
hu: Gyártóspecifikus osztály

[ctx: USB device class]
en: Video
hu: Videó

[ctx: USB device class]
en: Wireless
hu: Vezeték nélküli

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
hu: ATM-hálózat

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
hu: Absztrakt (modem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
hu: A rendszerindítási felületek alosztálya

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
hu: CAPI-vezérlés

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
hu: Vezérlőeszköz

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
hu: Vezérlő

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
hu: Eszköz belső vezérlőprogram frissítése

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
hu: Eszközkezelés

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
hu: Közvetlen vonal

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
hu: Ethernet-emuláció

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
hu: Ethernet-hálózat

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
hu: IRDA-híd

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
hu: MIDI-adatfolyam

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
hu: Mobil közvetlen vonal

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
hu: Többcsatornás

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
hu: Nincs alosztály

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
hu: Nyomtató

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
hu: RBC (általában flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
hu: Rádiófrekvenciás

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
hu: Újraprogramozható diagnosztika

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
hu: Fényképező

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
hu: Adatfolyam

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
hu: Telefon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
hu: Vizsgálat és mérés

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
hu: Nem definiált

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
hu: Nem használt

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
hu: Gyártóspecifikus alosztály

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
hu: Videóvezérlő

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
hu: Videóinterfész-gyűjtemény

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
hu: Videóközvetítés

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
hu: Vezeték nélküli kézi vezérlő

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
hu: Vezeték nélküli USB-vezetékes adapter

en: Device
hu: Eszköz

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
hu: Személyes egészségügy

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: <b>Manufacturer:</b>
hu: <b>Gyártó:</b>

en: <b>Serial #:</b>
hu: <b>Sorozatszám:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
hu: <tr><td><i>Osztály</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
hu: <tr><td><i>Alosztály</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
hu: <tr><td><i>Protokoll</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
hu: <tr><td><i>USB-verzió</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
hu: <tr><td><i>A gyártó azonosítója</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
hu: <tr><td><i>Termékazonosító</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
hu: <tr><td><i>Sebesség</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
hu: <tr><td><i>A csatornák száma</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
hu: <tr><td><i>Max. csomagméret</i></td><td>%1</td></tr>
