KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
hu: Felhasználói megosztások

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
hu: Csatlakoztatott távoli megosztások

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
hu: Nincsenek a felhasználók által megosztott mappák

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
hu: Nincsenek csatlakoztatott Samba megosztások

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
hu: Mappatulajdonságok megnyitása a megosztási beállítások megváltoztatásához
