kinfocenter - en to ia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
ia: Le instrumento <command>%1</command>  es requirite per monsrar iste pagina, ma non poteva esser trovate

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
ia: Tu pote cercar lo e installar lo per usar tu gerente de pacchettos.<nl/>Postea per favor tu reporta iste problemade pacchettar a tu distribution.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
ia: Le instrumento  <command>%1</command> fracassava durante le generation de contento de pagina

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
ia: Essaya de novo plus tarde. Si occurre novemente, tu reporta le fracasso a tu distribution.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
ia: Nulle texto correspondente al filtro

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
ia: Necun datos disponibile

en: Report this issue
ia: Reporta iste question

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
ia: Copia in area de transferentia

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
ia: Filtrar...

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
ia: Filtro
