kcmsamba - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
id: Status Samba

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
id: (c) 2002-2020 Tim Modul Kontrol Informasi Samba KDE

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
id: Berbagi Buatan Pengguna

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
id: Remote Berbagi Yang Dikaitkan

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
id: Tidak ada direktori yang dibagikan oleh pengguna

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
id: Tidak ada bagian Samba yang dipasang di sistem ini

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
id: Buka properti folder untuk mengubah pengaturan berbagi
