kcmsamba - en to ja translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ja: ユーザが作成した共有

[ctx: @title heading above listview]
en: Remote Share Mounts
ja: リモート共有のマウント

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ja: ユーザが共有しているディレクトリはありません

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ja: このシステムにはマウントされた Samba 共有はありません

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ja: 共有設定を変更するには、フォルダのプロパティを開いてください
