kinfocenter - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:intable Network type]
en: Point to Point
ka: წერტილიდან წერტილამდე

[ctx: @item:intable Network type]
en: Broadcast
ka: გამოცხადება

[ctx: @item:intable Network type]
en: Loopback
ka: მარყუჟი ინტერფეისი

[ctx: @title:window]
en: Network Interfaces
ka: ქსელის ინტერფეისები

[ctx: @info]
en: (c) 2001 - 2002 Alexander Neundorf
ka: (c) 2001 - 2002 Alexander Neundorf, ყველა უფლება დაცულია

[ctx: @info:credit]
en: creator
ka: შემქმნელი

[ctx: @info:credit]
en: developer
ka: პროგრამისტი

en: Network Interfaces
ka: ქსელის ინტერფეისები

[ctx: @label]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @label]
en: Address:
ka: მისამართი:

[ctx: @label]
en: Network Mask:
ka: ქსელის ნიღაბი:

[ctx: @label]
en: Type:
ka: ტიპი:

[ctx: @label]
en: Hardware Address:
ka: აპარატურული მისამართი:

[ctx: @label]
en: State:
ka: მდგომარეობა:

[ctx: State of network card is connected]
en: Up
ka: მაღლა

[ctx: State of network card is disconnected]
en: Down
ka: ქვემოთ

[ctx: @action:button]
en: Refresh
ka: განახლება
