kinfocenter - en to ka translation catalogue (77 entries)

[ctx: Device Listing Whats This]
en: Shows all the devices that are currently listed.
ka: ყველა ჩამოთვლილი მოწყობილობის ჩვენება.

en: Devices
ka: მოწყობილობა

en: Collapse All
ka: ყველას ჩაკეცვა

en: Expand All
ka: ყველას ამოკეცვა

en: Show All Devices
ka: ყველა მოწყობილობის ჩვენება

en: Show Relevant Devices
ka: ყველა შესაბამისი მოწყობილობის ჩვენება

[ctx: unknown device type]
en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: no device UDI]
en: None
ka: არაფერი

en: Device Viewer
ka: მოწყობილობების ნახვა

[ctx: Udi Whats This]
en: Shows the current device's UDI (Unique Device Identifier)
ka: მოწყობილობის UDI-ის (მოწყობილობის უნიკალური იდენტიფიკატორი) ჩვენება

en: Device Information
ka: დისკის ინფორმაცია

[ctx: Info Panel Whats This]
en: Shows information about the currently selected device.
ka: ამჟამად მონიშნული მოწყობილობის შესახებ ინფორმაციის ჩვენება.

en: 
    Solid Based Device Viewer Module
ka: 
    მყარმატარებლიანი მოწყობილობების ნახვის მოდული

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Product:
ka: პროდუქტი:

en: Vendor:
ka: მომწოდებელი:

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

[ctx: name of something is not known]
en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: unknown device]
en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: Default device tooltip]
en: A Device
ka: მოწყობილობა

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Processor %1
ka: პროცესორი %1

[ctx: no instruction set extensions]
en: None
ka: არაფერი

en: Processor Number:
ka: პროცესორის ნომერი:

en: Max Speed:
ka: მაქს. სიჩქარე:

en: Supported Instruction Sets:
ka: ინსტრუქციები ნაკრებები:

en: Storage Drives
ka: დისკები

en: Hard Disk Drive
ka: მყარი დისკები

en: Compact Flash Reader
ka: კომპაქტური ფლეშის წამკითხავი

en: Smart Media Reader
ka: სმარტ მედიის წამკითხავი

en: SD/MMC Reader
ka: SD/MMC წამკითხავი

en: Optical Drive
ka: ოპტიკური დისკი

en: Memory Stick Reader
ka: მეხსიერების ჩიპის წამკითხავი

en: xD Reader
ka: xD წამკხავი

en: Unknown Drive
ka: უცნობი დისკი

[ctx: platform storage bus]
en: Platform
ka: პლატფორმა

[ctx: unknown storage bus]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Bus:
ka: მატარებელი:

en: Hotpluggable?
ka: ცხლად შეერთებადია?

en: Removable?
ka: მოხსნადია?

en: Unused
ka: გამოუყენებელი

en: File System
ka: ფაილური სისტემა

en: Partition Table
ka: დანაყოფების ცხრილი

en: Raid
ka: RAID

en: Encrypted
ka: დაშიფრული

[ctx: unknown volume usage]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: File System Type:
ka: ფაილური სისტემის ტიპი:

en: Label:
ka: ჭდე:

en: Not Set
ka: დაყენებული არაა

en: Volume Usage:
ka: ტომის გამოყენება:

en: Mounted At:
ka: მიმაგრებულია:

en: Not Mounted
ka: მიმაგრებული არაა

en: Volume Space:
ka: ტომის სივრცე:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
ka: %2-დან %1 თავისუფალია (გამოყენებულია %3%)

en: No data available
ka: მონაცემები მიუწვდომელია

en: Multimedia Players
ka: მედია დამკვრელები

en: Supported Drivers:
ka: მხარდაჭერილი დრაივერები:

en: Supported Protocols:
ka: მხარდაჭერილი პროტოკოლები:

en: Cameras
ka: კამერები

en: Batteries
ka: ელემენტები

en: Primary
ka: ძირითადი

en: Mouse
ka: თაგუნა

en: Keyboard
ka: კლავიატურა

en: Keyboard + Mouse
ka: კლავიატურა და თაგუნა

en: Camera
ka: კამერა

en: Phone
ka: ტელეფონი

[ctx: Screen]
en: Monitor
ka: მონიტორინგი

[ctx: Wireless game pad or joystick battery]
en: Gaming Input
ka: თამაშის პორტი

[ctx: unknown battery type]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Charging
ka: იტენება

en: Discharging
ka: იცლება

en: Fully Charged
ka: სრულად დატენილი

en: No Charge
ka: მუხტის გარეშე

en: Battery Type:
ka: ელემენტის ტიპი:

en: Charge Status:
ka: მუხტის სტატუსი:

en: Charge Percent:
ka: მუხტის პროცენტი:
